Zostavte si váš
nový počítač na mieru

Skladané počítače predstavujú najlepší pomer kvality a výkonu za cenu častokrát nižšiu alebo porovnateľnú už s vyrobeným kusom. Nezáleží na tom či ste grafik, streamer, hráč, ekonóm alebo hľadáte domáce multimediálne centrum. Navrhneme, odkonzultujeme a zostavíme váš nový počítač presne podľa vašich požiadaviek a bez kompromisov. Hráč hráčovi, odborník odborníkovi dlhá životnosť, tichá prevádzka, bezproblémová údržba a upgrade systému to sú kľúčové vlastnosti našich produktov.

Prémiová kvalita, špičkový výkona stabilita systému

1

Návrh a výber jednotlivých komponentov

Od samotného návrhu dbáme na to aby použité komponenty boli medzi sebou plne kompatibilné a vyvážené. Nie sme limitovaní žiadnou značkou ani výrobcom, a preto našim klientom vieme ponúknuť vždy to najlepšie na trhu.
2

Aktuálna generácia

Pri návrhu našich zostáv používame vždy aktuálnu generáciu komponentov ako sú procesory, grafické karty, zdroje a pod. Našim zákazníkom tak zabezpečíme počítač s najvyšším možným výkonom a lepšou energetickou účinnosťou.
3

Testovanie

Všetky naše počítače prejdú dôkladným testovaním a to pri dlhodobej ako aj nárazovej záťaži. Vieme tak úplne predísť prípadnému zamŕzaniu alebo pádu systému v dôsledku výrobnej vady komponentu alebo nesprávneho nastavania. Zákazníkovi tak odovzdávame produkt, ktorý nedisponuje len hrubým výkonom, ale hlavne svojou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou.
4

Kustomizácia

V našom portfóliu nájdete značky ako Fractal Design, G-skill, Corsair, Nanoxia alebo Thermatake ktoré patria k špičkám na trhu v oblasti RGB podsvietenia a estetickej kabeláže.
5

Chladenie a tichá prevádzka

Pri náročnej práci v kancelárií, editovaní videa alebo komponovaní hudby je hluk spôsobený chladením, alebo cvakaním disku či mechaniky nežiadúci priam rušivý. Pri správnom výbere komponentov a nastavení systému a BIOSU vieme úplne odstrániť nežiadúcu hlučnosť prevádzky počítača .

Jedna cena

Žiadne skryté poplatky
a služby

Kúpou zostavy u nás
zákazník dostáva viac než len počítač.

Objednávka servisu

Využite možnosť bezplatného odvozu vášho zariadenia do nášho servisného strediska . Vyplňte vaše kontaktné údaje a údaje o zariadení a o ostatné sa už postaráme my.
Názov zariadenia*
SN / IMEI
Popis závady*
Dodané príslušenstvo*
Názov spoločnosti
IČO
DIČ / IČ DPH
Meno a Priezvisko*
Telefón*
E-mail*
Ulica a číslo domu*
PSČ*
Mesto*
Meno a priezvisko*
Telefón
E-mail
Ulica a číslo domu*
PSČ*
Mesto*