Často kladené otázky

Viete mi zostaviť počítač na mieru?

Áno zostavíme Vám počítač podľa vašich predstáv, či už po stránke výkonu alebo dizajnu. Urobíme prvotné nastavenie operačného systému a pripravíme ho na Vami zvolené využitie.

Ako dlho bude trvať moja oprava?

Väčšinu závad opravíme v priebehu 2-3 dní v rátane testovania. V závislosti od dostupnosti náhradných dielov môže trvať oprava dlhšie, načo budete ako zákazník upozornený vopred.

Koľko ma bude oprava stáť?

Zariadenie u nás najskôr prejde diagnostikou, aby sme vedeli presne určiť cenu opravy. O cene vás budeme vopred informovať prostredníctvom emailu, prípadne telefonicky.

Mám v zariadení dôležité dáta, ostanú 
nedotknuté?

Vaše dáta pre nás majú cenu zlata. Ak by oprava mala spôsobiť stratu dát, v takomto prípade budú bezpečne zálohované na naše servisné disky.

Viete mi pomôcť s nastavením nového
počítača?

Áno vieme vám pomôcť kompletne nastaviť prostredie Windows alebo Mac podľa vašich predstáv. Prípadne vykonať inštaláciu základného aplikačného softvéru.

Čo všetko viete opraviť?

Venujeme sa oprávam nie len počítačov, notebookov, mobilných zariadení, monitorov a tlačiarní ale aj televízorom, malej elektroniky ako sú napríklad GPS navigácie Bluetooth slúchadla, ovládače od televízorov a pod.

Objednávka servisu

Využite možnosť bezplatného odvozu vášho zariadenia do nášho servisného strediska . Vyplňte vaše kontaktné údaje a údaje o zariadení a o ostatné sa už postaráme my.
Názov zariadenia*
SN / IMEI
Popis závady*
Dodané príslušenstvo*
Názov spoločnosti
IČO
DIČ / IČ DPH
Meno a Priezvisko*
Telefón*
E-mail*
Ulica a číslo domu*
PSČ*
Mesto*
Meno a priezvisko*
Telefón
E-mail
Ulica a číslo domu*
PSČ*
Mesto*