5 Tipov ako predísť rozbitiu displeja

Dnes som si pre vás pripravil článok o tom ako predísť rozbitiu displeja. Viac je pravdepodobné, že sa vám rozbije displej na mobile než na notebooku. Preto tieto tipy budú viac zamerané na to ako ochrániť displej na vašom mobile. Hneď na začiatok tiež spomeniem, že práve u nás prebieha 30% zľava na ochranné sklo a fóliu pri každom servise, ktorý sme vykonali. Zľava platí do konca augusta. Podľa mňa keď už ste prišli u nás vymeniť si displej bola by škoda nekúpiť si ochranné sklo a predišli ste opätovnému rozbitiu displeja.

Hneď na začiatok spomeniem kúpu ochranného krytu, už niekoľko krát mi spadol mobil na zem a som len vďačný za to, že mám na mobile obal lebo pravdepodobne by som mal mobil u nás na servise častejšie než by som ho používal. Za mňa kúpa obalu je niečo čo kupujem hneď naraz s novým telefónom.

Tip číslo 2 je používanie ochranného skla. Ja osobne preferujem ochranné tvrdené sklo. Áno v tejto dobe ohybných zariadení nie je možné použiť ochranné sklo iba fóliu ale chcem tým povedať, že vždy je lepšie mať nalepenú aspoň fóliu než mať len tak displej bez ničoho.

Ako tretie by som spomenul opatrnosť pri používaní zariadenia. Ak ste milovníci športu, dajme tomu behu, vrelo vám odporúčam nosiť mobil v bežeckom púzdre. Určite to poznáte tie púzdra, ktoré si navlečiete na ruku alebo si prehodíte cez rameno. Beh s mobilom v ruke je jednak nekomfortný a ľahko sa môže stať že vám vyletí rovno z ruky a týmto malým nedopatrením sa vám rozbije displej a to predsa nechceme.

Štvrtý tip je taký, že musíte si dávať pozor kde to svoje zariadenie položíte. Áno znie to tak samozrejme ale sú situácie, že potrebujete položiť mobil niekam pretože by vám zavadzal po vreckách a veľmi ľahko sa môže stať, že mobil sa zošuchne.

A posledným piatym tipom je nenoste mobil v zadných vreckách. Viem je to pre niekoho nekomfortné nosiť mobil v bočných vreckách ale zas je to kus bezpečnejšie než mobil nosiť v zadnom vrecku.

Síce dnes to nebol článok nabitý plný veľmi užitočných informácií, ktoré by ste nevedeli ale skorej to bol článok na pripomenutie, že dávajte si pozor na to svoje zariadenie ušetríte peniaze za výmenu displeja ale ak sa už tak stalo a doniesli ste nám vaše zariadenie na opravu tak máme teraz letnú akciu kde sme zľavnili všetky fólie a sklá o 30%! Ak uvažujete  o výmene alebo oprave displeja tak teraz je najvyšší čas sa u nás zastaviť.

Objednávka servisu

Využite možnosť bezplatného odvozu vášho zariadenia do nášho servisného strediska . Vyplňte vaše kontaktné údaje a údaje o zariadení a o ostatné sa už postaráme my.
Názov zariadenia*
SN / IMEI
Popis závady*
Dodané príslušenstvo*
Názov spoločnosti
IČO
DIČ / IČ DPH
Meno a Priezvisko*
Telefón*
E-mail*
Ulica a číslo domu*
PSČ*
Mesto*
Meno a priezvisko*
Telefón
E-mail
Ulica a číslo domu*
PSČ*
Mesto*