Novinky

Servis mobilných telefónov

Ak máte smartphone, pravdepodobne ste na ňom denne závislí. Mobilný telefón prináša najnovšie správy, spája vás s priateľmi, kolegami, a často je aj dôležitým pracovným nástrojom. Mobil je skvelý spoločník aj pri vytváraní nových fotografií a vodiči určite ocenia aplikácie s navigáciou.

Aby ste mohli využívať všetky užitočné a obľúbené aplikácie, ktoré vám poskytuje váš telefón, musíte sa starať nielen o jeho dizajnový vzhľad, ale aj o kvalitný servis.

Určite sa vám stalo, že sa rozbil displej, alebo výdrž pôvodnej batérie už nie je dostatočná. Rovnako tak sú nepríjemné softwarové chyby, ktoré môžu spomaliť, alebo znefunkčniť váš obľúbený telefón.

Je jedno, akú značku mobilu vlastníte – Samsung, iPhone, One Plus, Huawei, LG, Sony, určite budete potrebovať rýchly a kvalitný servis mobilov v prípade akýchkoľvek problémov.

Hľadáte opravu mobilov v Banskej Bystrici? Určite ste už počuli o servise telefónov v techie.sk. Áno, možno ste si tam kúpili aj váš spoľahlivý počítač na mieru a rovnako tak sú spoľahlivé aj služby. Techie môže opraviť váš iPhone, alebo akýkoľvek mobil s Androidom.

Chápeme, že váš mobil je dôležitou súčasťou vášho aktívneho života. Preto poskytujete rýchly servis na počkanie, resp. Váš mobil bude opravený v čo najkratšej možnej dobe, v závislosti od typu poškodenia.

Prineste nám akýkoľvek mobil na opravu

Spoľahnite sa na rýchlosť našich služieb, a spoľahlivosť našich technikov. Nemusíte čakať na opravu vášho mobilného telefónu, u nás opravíme mobil rýchlo a za najlepšiu cenu.